راحت ترین روش لیفت صورت با سرم کلاژن لیفت کننده قوی درماسنس

سرم کلاژن لیفت کننده قوی درماسنس با ترکیبات خاص خود، می‌تواند به طور موثری بر روی کاهش چین و چروک‌های موجود در پوست تأثیر گذار باشد. ترکیبات فعال در این کرم می‌توانند ساختار پوست را تقویت کرده، انعطاف پذیری را افزایش داده و چین و چروک‌های ناشی از پیری و افتادگی پوست را بهبود بخشند.

1. کلاژن: یکی از ترکیبات اصلی در سرم کلاژن لیفت کننده قوی درماسنس، کلاژن است. کلاژن به طور طبیعی در پوست تولید می‌شود و نقش حیاتی در حفظ ساختار و انعطاف پذیری پوست دارد. با استفاده از سرم کلاژن لیفت کننده قوی درماسنس که حاوی کلاژن است، می‌توان سطح کلاژن پوست را بهبود داد و از افتادگی و چین و چروک‌های ناشی از کاهش تولید کلاژن جلوگیری کرد.


2. الاستین: الاستین نیز یک ترکیب مهم است که در سرم کلاژن لیفت کننده قوی درماسنس موجود است. الاستین مسئول انعطاف پذیری پوست است و به پوست کمک می‌کند تا به شکل اصلی و جوان‌تر خود بازگردد. با استفاده از کرم حاوی الاستین، می‌توان انعطاف پذیری پوست را بهبود داد و ظهور چین و چروک را کاهش داد.


3. آنتی‌اکسیدان‌ها: سرم کلاژن لیفت کننده قوی درماسنس حاوی است حاوی آنتی‌اکسیدان‌ها باشد که به پوست کمک می‌کنند تا در برابر آسیب‌های ناشی از عوامل زیست محیطی مانند آفتاب، آلودگی و اکسیداسیون مقاومت نشان دهد. آنتی‌اکسیدان‌ها می‌توانند آسیب‌های اکسیداتیو را کاهش داده و روند پیری پوست را کند کنند.


4. رطوبت رسانی: یکی از ویژگی‌های مهم سرم کلاژن لیفت کننده قوی درماسنس، توانایی رطوبت رسانی پوست است. با رطوبت رسانی مناسب، پوست نرم و لطیف می‌شود و ظهور چین و چروک کاهش می‌یابد. ترکیبات مرطوب کننده موجود در سرم کلاژن لیفت کننده قوی درماسنس می‌توانند پوست را مرطوب و شاداب نگه دارند و بهبود قابل توجهی در ظاهر چین و چروک‌ها ایجاد کنند.
 


             

راهکارها و درمان های زیبایی و تناسب اندام ما برای افزایش زیبایی طبیعی شما طراحی شده است

شماره تماس : 
09057568557
2022 © کلیه حقوق وب سایت و مطالب آن برای کلینیک مژگان بابایی محفوظ میباشد