جوانسازی صورت
اسکین کر

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ درواقع  روش تحریک کلاژن سازی می باشد که با تحریک مکانیکال پوست موجب ترمیم آسیب های ساختاری پوست می شود درمان القای کلاژن برای از بین بردن خطوط ظریف ، جای زخم و جوش و بهبود شرایط کلی پوست کاربرد دارد . فرایند ترمیم پوست به ضخیم تر شدن لایه درم و نرم تر شدن چروک ها می انجامد . پوست محکم تر و کشیده تر می شود ، خاصیت کشسانی خودرا باز می یابد چین و چروک و خطوط ریزو  منافذ پوست کاهش پیدا میکند.


                                                                                                                               

پاکسازی پوست

به دلیل اینکه منافذ پوست کاملا تمیز شوند،یک لایه سلولی اپیدرمی از روی پوست برداشته می شود و در واقع پوست سالم و جوان دیده می شود. قسمت عمده این فرایند را استفاده از تجهیزات و دستگاه های پوستی و در آخر ماسک آبرسان در برمیگیرد.در آخرهرجلسه پاکسازی به وضوح تغییر رادرپوست خودمیتوانید احساس کنید و پوست کاملا تمیز و شفاف تر از قبل می شود . 


فیشیال

در فیشیال علاوه برپاکسازی عمیق پوست، مشکلات پوستی نیز به صورت تخصصی توسط کارشناس پوست، درمان می شود . فیشیال مناسب کسانی است که به دنبال درمان مشکلات پوستی مانند جوش و لک و ... هستند. دراین فرایند مراحل درمان تخصصی تر هستند و برای هر نوع پوست متفاوت است . در این فرایند از محصولاتی که خاصیت درمانی دارند استفاده می شود و به صورت پکیج های چند جلسه ای انجام می شود . 

                                                                                                           

                                                                                                           


آر اف صورت ( RF )

جوانسازی با دستگاه RF ساخت کشور انگلستان به شما درجوانسازی ، لیفت صورت و گردن زاویه سازی و رفع غبغب کمک میکند همچنین باعث ترمیم رشته های کلاژن و الاستین از هم گسیخته و ضعیف شده در ناحیه درم با امواج رادیو فریکونسی و التراسونیک می شود با اثر گذاشتن بر فیبربلاست ها باعث تحریک کلاژن سازی بیشتر می شود . 

اسکنر پوست جهت تشخیص درصد اب٬چربی پوست٬خطوط ظریف و میزان افتادگی در پوست شماست 
برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید
09057568557


             

راهکارها و درمان های زیبایی و تناسب اندام ما برای افزایش زیبایی طبیعی شما طراحی شده است

آدرس : 
تلفن : 
موبایل:09057568557
2022 © کلیه حقوق وب سایت و مطالب آن برای کلینیک مژگان بابایی محفوظ میباشد