این کرم با غلظت بالا همه مشکلات پوستیت رو همزمان حل می‌کنه و تمام چیزهایی که پوستت نیاز داره رو انجام می‌ده، مثل تامین رطوبت، افزایش انعطاف‌پذیری، بهبود چین و چروک، کوچک کردن منافذ پوست، سفید کننده بودن و آرامش بخشی به پوست.
Collagen Ultra Lifting Cream EX


این کرم یک راه حل جامع برای تمام مشکلات پوستی شما ارائه می‌دهد و به طور همزمان به مسائل مختلف پوستی می پردازد. این کرم با غلظت بالای خود  مراقبت کاملی از پوست شما انجام می‌دهد، مانند تأمین رطوبت، افزایش انعطاف‌پذیری، بهبود چین و چروک، کاهش اندازه منافذ پوست، روشن‌کننده بودن و آرامش‌بخشی به پوست.

فرمولاسیون ابریشمی این کرم حس لطیف و نرمی را به پوست می‌بخشد و به پوست احساسی ابریشمی و الاستیک می‌دهد. این کرم به طور موثری قسمت‌های سست پوست را لیفت می‌کند و الاستیسیته پوست را بهبود می‌بخشد.

علاوه بر این، این کرم پوست را از درون تغذیه می‌کند..برای مقابله با پیری، این کرم شامل مواد روشن کننده و موادی برای بهبود چین و چروک است. در این کرم نیاسین آمید و آدنوزین وجود دارد که به طور هماهنگ به جلوگیری از نشانه‌های پیری کمک می‌کنند.

این کرم‌ها دارای پایه گیاهی هستند و هیچ گونه مواد حیوانی یا شیمیایی در آنها وجود ندارد. آنها محصولی از همکاری بین کره و ایتالیا هستند.

ویژگی‌های کلیدی:
- ۶۰٪ مواد گیاهی
- تأمین رطوبت قوی و ماندگار
- بهبود چین و چروک‌های پوستی
- کاهش اندازه منافذ پوست
- اثر روشن‌کننده
- افزایش الاستیسیته پوست
- اثر لیفتینگ
- خاصیت ضد التهابی
- حاوی نیاسین آمید و آدنوزین
- غنی از آنتی‌اکسیدان‌های قوی، اسیدهای آمینه ضروری، کلاژن، الاستین، گلوکزآمین، روغن آووکادو و کمپلکس سرامید ۵
- پوشش کرمی بدون احساس چسبندگی
- جذب بالا با بافتی شبیه کرم
- در سایز ۵۰ گرم


جهت خرید محصول در واتس اپ پیام دهید


Collagen/Lifting Cream EX
             

راهکارها و درمان های زیبایی و تناسب اندام ما برای افزایش زیبایی طبیعی شما طراحی شده است

شماره تماس : 
09057568557
2022 © کلیه حقوق وب سایت و مطالب آن برای کلینیک مژگان بابایی محفوظ میباشد