این کرم سرم، با استفاده از مواد گیاهی طبیعی، پوستت رو به صورتی روشن و جذاب تبدیل می کند.
DERMARSSANCE Rejuvenating Cream Serumسرم کرمی که برای مناطق آسیب دیده پس از درمان و مدیریت مشکلات پوست استفاده می‌شود. این سرم کرم از فناوری میکروفلوئیدی و روش تخمیر برای تقویت پوست ضعیف استفاده می‌کند. روش تخمیری SMIDA برای افزایش جذب پوست و کاهش تخریب مواد مؤثر در استفاده از سرم کرم به کار می‌رود. این روش باعث می‌شود تا مواد اختصاصی درمارسانس به طور مستقیم به پوست برسند.

این سرم کرم تسکین فوری قرمزی را با استفاده از لیپیدهای مشابه پوست ایجاد می‌کند و بهبود ۲۴٪ قرمزی پوست را پس از استفاده از آن اثبات کرده است. همچنین، با تبدیل فرمولاسیون از کرم نازک به فرمولاسیون روغنی در تماس با پوست، حس مرطوبیت و درخشندگی به پوست می‌دهد.


این سرم کرم دارای پایه گیاهی است و هیچ گونه ترکیبات حیوانی و مواد شیمیایی در آن وجود ندارد. تولید این محصول مشترک دو کشور کره و ایتالیا است. این سرم کرم دارای خواص آبرسانی قوی و طولانی مدت، ضد التهاب و قرمزی (درمانی)، از بین برنده عروق قرمز صورت تا ۲۴٪ بعد از یک دوره استفاده (درمانی)،

جوانساز قوی و بازسازی کننده پوست با اثر روشن کننده است. ترکیبات آلانتوئین، عصاره برگ رزماری و دی پنتانول در این سرم کرم وجود دارند.

فرمولاسیون غیر چسبنده و سبک آن باعث جذب سریع در پوست می‌شود. حجم این سرم کرم ۴۰ میلی‌لیتر است، که به شما امکان می‌دهد به طور مداوم از آن استفاده کنید.

جهت خرید محصول در واتس اپ پیام دهید


Cream/Serum
             

راهکارها و درمان های زیبایی و تناسب اندام ما برای افزایش زیبایی طبیعی شما طراحی شده است

شماره تماس : 
09057568557
2022 © کلیه حقوق وب سایت و مطالب آن برای کلینیک مژگان بابایی محفوظ میباشد